Metalowy stół

Pomysł na metalowe meble w domu

Przestrzeń domową można urządzić w dowolny sposób. Wszystko zależy od gustów i preferencji oraz pomysłowości i zasobności portfela. Niektórzy aranżują swoje domy czy mieszkania w stylu klasycznym, tradycyjnym, inni wręcz przeciwnie: bardzo nowocześnie bądź minimalistycznie.
Ostatnio dość modnym trendem jest właśnie minimalizm wyrażający się w surowości użytych do budowy materiałów. I tak na przykład na ścianach pozostawia się gołe cegły, surowy beton, na podłodze wykłada się naturalny kamień lub wylewa żywicę.
Do takich wnętrz potrzebne są również odpowiednie oryginalne meble. Nie można przecież postawić tu zwykłej meblościanki, czy komody, gdyż zaburzy to cały klimat. Dobrym pomysłem jest na przykład zastosowanie metalowych szaf, czy regałów, które stworzą nieco warsztatowy klimat. http://e-promag.pl/katalog/119,meble-szatniowe-i-biurowe. Ciekawie prezentować się będą metalowe szafy bhp, półki i regały warsztatowe, które zastąpić mogą zwykłe drewniane półki na książki. Także szafki i stoły w tym samym klimacie pomogą podkreślić inność całej aranżacji.
Aby nadać wnętrzu nieco przytulności można na podłogę położyć duży, puszysty, kolorowy dywan, oryginalną kanapę,  a na półkach postawić nieco ciekawych barwnych bibelotów.
Tak wystylizowane pomieszczenie z pewnością będzie bardzo charakterystyczne i jedyne w swoim rodzaju oraz przyciągnie uwagę gości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.