Salon, umeblowany pokój dzienny.

Urządzanie salonu nie takie proste jak myślisz

Pozornie może wydawać się , że urządzenie salonu jest sprawą łatwą. Jednak gdy przychodzi moment, w którym to my sami musimy zając się aranżacja takiego wnętrza nie jest już tak prosto. Zastanawiamy się jaki styl będzie nam najbardziej odpowiadał nowoczesny a może klasyczny. A co z doborem odpowiednich mebli, koloru ścian czy dekoracji.Połączyć salon z kuchnią i jadalnią czy może zostawić go jako odrębny pokój? Wybór przecież jest teraz tak duży.
Wszystkie te decyzje powinniśmy podjąć, kierując się tym co najważniejsze w takich miejscach a jest to przecież wygoda i komfort.
Salon to miejsce, w którym spędza się najwięcej czasu. To w nim mamy szansę na chwile relaksu, odpoczynku. Nie rzadziej jest to miejsce towarzyskich spotkań z naszymi gośćmi. Pokój dzienny powinien być jasny i otwarty na resztę domu, najlepiej gdy jest usytuowany w centrum ale tak by nie był drogą przejścia do innych pomieszczeń. Pobyt w nim powinien Cię relaksować i odprężać.
Przed podjęciem ostatecznej decyzji na temat tego jak urządzić salon, zamknij oczy i wyobraź sobie to idealne miejsce. Widzisz te meble, sofy i obrazy na ścianach ? A może to proste, jasne wnętrze bez przesadzonych dodatków.Spraw by po urządzaniu salon był miejscem idealnym przede wszystkim dla Ciebie dla też przyjemnym dla Twoich gośc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.