Zdecydowana przemiana przestrzeni

Kiedy dom i ogród tracą swój blask i nie zachęcają do tego, żeby w nich przebywać – to najwyższa pora na zdecydowaną przemianę przestrzeni. Zacznijmy od podstaw, czyli od formy i koloru. Być może zachowawcze barwy, które panują we wszystkich kątach, pora zamienić na odważne kolory, które ożywią nasz świat. A oficjalne i chłodne wnętrza warto wreszcie otworzyć na świat.

Kuchnia, w której chce się gotować

Może sercem domu wcale nie musi być elegancki salon, ale przytulna kuchnia pełna kolorów i smaków. Zróbmy w niej miejsce na to, co najważniejsze – na gotowanie i delektowanie się smakołykami. Jeśli tylko można, stwórzmy tam jadalnię. Niekoniecznie w klasycznym i dystyngowanym charakterze. Może meble w stylu prowansalskim pozwolą nam na więcej swobody?

Nie bójmy się tworzyć i otworzyć

Białe mebelki, jakby przywiezione prosto z malownicze Prowansji, doskonale zaprezentują się na tle lawendowego morza. Posłużmy się fototapetą odporną na wilgoć albo namalujmy takie morze sami na ścianie. Zbyt odważny to eksperyment? Nie bójmy się własnej twórczości. Samodzielnie zrobiony fotomontaż, zaskakujący i refleksyjny, lepiej udekoruje nasz salon niż kupione w sklepie reprodukcje.

Niech sztuka zagości w naszych czterech kątach, i nie tylko. Przecież tworzyć można również w ogrodzie. Wyjdźmy w plener i działajmy tam tak, jak nigdy dotąd. Zaskoczmy w końcu samych siebie i odkryjmy swoje artystyczne talenty.

Zaskoczmy samych siebie w ogrodzie

Wykorzystajmy wreszcie nijaką do tej pory przestrzeń ogrodową i nadajmy jej odpowiednią rangę. W tej roli doskonale sprawdzą się ekskluzywne meble ogrodowe Zumm. Pomogą nam stworzyć cudowny świat – pod pergolą, w zaciszu starych drzew, na tarasie. Po prostu wszędzie tam, gdzie zechcemy cieszyć się życiem i przyrodą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.